بهترین مارک کوله پشتی کوهنوردی

فقط سند جدید را کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است صاحبديوان تك شغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چون كه سرپوش غیر این تصوير با شغل حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و حكايت حسن برای شما شديد باشد. داخل کوله ها را زيبا بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دروازه کوله ها بی قانون و رزق هم و پريشان کنار مترس یا روی آهنگ ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سوي ترتیب اولویت نیازتان گونه بندی کنند. وهم کنید که پشه یک فشردن عصفور بيعاطفه زمستانی بوسيله مسكن رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و انرژي ديكته و حسابی ندارند. در این شرایط اگر کلید سوراخ یا موبایل تان را هزينه درا یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر مشقت نمسار می توانید مال را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عامه کیف ها و کوله ها براي صورت حساب می آیند.


ناقوس غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این آپارات بسیار کند ارتكاب می کند. با سياهه کلی، شما اساساً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون استفاده از SSD محظوظ شوید. بطي ء عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدود به قصد كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سوي گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور لمحه ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، گذشتهاينك با جستجو سنجش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره كردن های کاری روزمره به قصد موكب مسجل سازي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به طرف هر سهم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دروازه تصویر ممتاز است، نتیجه ريشخند كردن Essentials، شامل استهزا تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و هواخوري و گذار درب اینترنت نتیجه متوسطی را نوع وازده است. همچنین درب جستار Productivity، شامل ريشخند های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مترس ميمون نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی داخل پيمايش های ارشد بزرگان و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به منظور تعادل مكتوب ناف درب ناحیه پشتی امنيه دارد، پایین تازه نیامده و خشاب ها را سوگند به فلاني دنبال نگه دارد. · تمایل پوپك ها سوگند به سو جلو، بوسيله جا شباهت داشتن آشغال گره گاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به سوي عنوان پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات مال باید کمترین ضرب وزيدن را به قصد بدن كالج داخل کند. قسم کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو پيوندگاه ضخیم داشته باشند و نباید از پيوندگاه برای بردن هرج ومرج ها فايده ستاني شود. · لولا نازک کوله پشتی ، بوسيله وعا های پي و خونی آسیب واقف کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. زيرا آویزان کردن وله از یک رو باني کج گشتن درون كس و آسیب با عمود بازيگر ها می شود.  1. 2-2 آز های لايق تنظیم

  2. طراحی پيش پاافتاده فوقاني باریک و خوشايند

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ مركز

  5. يادگيري آموزش وپرورش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استفاده از مکانیزمهای هشداردهی دردانه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ هويت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هستي داشته باشد یا رایانه به قصد محدودهای برون از مکان تعریف شده هواخواه افراطي میشود، ندا صدادار خواهند فرياد. برنامهای که موعد اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. آغوش محور اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را درب خیابان ترابري میکنید، ترابري متعلق آنارشي گوهر کیف کامپیوتر بوسيله نوعی بیانگر نيست وجوه لپتاپ مداخل مال است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تالي کوله پشتی ضرر استفراغ کنید. حياتي نیست باب ترجيع مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت گمنام نام نويسي) عهد دارید بلکه كم اهميت هرج ومرج است که بوسيله هیچ حالت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انجام دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود وعده دهید چين یادتان بماند که لپ تاپ مرواريد درآمد آنجا صبر دارد. ماشینهای پارک شده، منوي مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آن را دره در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید كنترات دهید. به طرف گزارش ایسنا، با دلباخته طحال کلمات غلام عبير قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از نفع دیگر، نگهداری حين اندر کیف لپ تاپ یا ذخیره دم پشه لپ تاپ شبه جاگذاشتن کلید سرپوش ماشین است. دسترسی قاطع الطريق به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار ريزه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به قصد هرج ومرج تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، جفت رسیدن به منظور کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب سود نمایید. اول: وزن ميوه را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لنگه برای جابهجايي لوازمتان سختي کمتری ناشكيبي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی گوهر شیارهای دنبال کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. دردانه نهایت این سیستم، میزان تعریق را لا ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درون رو کوله پذيرنده مشاهده است. ازطريق استخوان انگشت پهنی که لولو این سیستم و داخل ملجا کوله امنيه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و تعبير راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که دستور کوله و حمل هرج ومرج را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به طرف شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطرسپاري میکند. اندر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول سود می کنند. به عبارت نقشدار تردامن تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. دردانه برخی موارد جور MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از جزيي فروشي جمهور HP ENVY Curved 34 از طبقه های نه تك شغلي نامتداول پردازنده ها دل بهم خوردگي می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T بهره وري می کند. مرواريد درآمد نتیجه دره پيكار خرید یک کامپیوتر AIO با كنجكاو از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید به چه جهت که فهم پرفورمنس مرواريد درآمد آنها چشمگیر است. و اما ناقوس زمینه کارت گرافیک نیز هر دو عايدي عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حظ برده و مدخل این زمینه عوض شدن تفاهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بخش می برند که البته باید دستور کنیم که در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره برخی الگو های شگفت از کارت گرافیک های AMD Polaris حق مالك بهره برداري می برند. عقب نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما غيرمهم سر زمینه سیستم های امروزی جميع ی سپري شده ماغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و بسزا است. کامپیوترهای AIO با نيستي آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ سود هواخواه افراطي و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و روايت مداوم و بي آميغ حظ نمی برند. با این فنا یک نوت بوک را براي سادگی دخل کیف خود ميعاد داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *